+38 (098) 877-35-67
 
store@frontier.in.ua
Графік: Пн-Пт з 10.00 до 18.00
Кошик
Фільтри
Ціна
-
Виробник
Усі бренди
Helikon-Tex

Взуття в інтернет-магазині Frontier.in.ua

Сухо, тепло і зручно – це основні вимоги тих, хто шукає якісні зимові чоловічі черевики або зимові чоботи. Виробники пропонують неймовірну кількість різноманітних моделей взуття, але саме надійне та довговічне чоловіче взуття для екстремальних погодних умов та складної місцевості, мають не аби який попит. І це зрозуміло, оскільки ваш комфорт під час зимової рибалки або складного походу - є запорукою не тільки гарного відпочинку, але й впевненого виконання намічених цілей. Звісно що саме таке чоловіче взуття ми пропонуємо у нашому інтернет-магазині.


Чоловічі зимові черевики мають вдалу комбінацію синтетичних та натуральних матеріалів, що забезпечують комфортне носіння протягом дня та захищають від вологи. Тому стали кращим вибором для військових, працівників служб безпеки та охорони. Зимові черевики чоловічі мають підошву, яка розроблена задля максимального зчеплення з поверхнею та є нековзною. Захист від вологи ще один суттєвий фактор. Тому купити чоловічі зимові черевики варто для активного відпочинку, оскільки ані дощ ані сніг не проникне в середину, й ноги залишаться сухими.

Схожі характеристики мають й чоботи зимові чоловічі, що представлені у нашому інтернет-магазині Frontier. Зимові чоботи для риболовлі та полювання Tempex Trabert, на відміну від черевиків,  мають високі теплоізоляційні характеристики, завдяки чому ноги надійно захищені від низьких температур (до -40С).  Натуральна шкіра, з якої виконаний низ, додатково убезпечує від просочення вологи. Не чоботи, а Форт Нокс на ногах – ззовні ніщо не проникне, а те що в середині, залишиться у повній безпеці.


До речі про безпеку під час роботи. Маємо чоловічі зимові чоботи Tempex Hanrath з металевим захисним підноском, що убезпечать ноги від механічних пошкоджень. Натуральна шкіра, утеплені цигейкою, нековзна та масло-бензостійка підошва.

Чоловіче взуття зима випробовує без зупину, тож ми пропонуємо купити зимові чоботи, що впевнено витримають усі її випробування.

Ваш Frontier

 

Сортувати
1144.00 грн.
1138.00 грн.
2350.00 грн.
2650.00 грн.