+38 (098) 877-35-67
 
store@frontier.in.ua
Графік: Пн-Пт з 10.00 до 18.00
Кошик
Фільтри
Ціна
-
Виробник
Усі бренди
Cold Steel
Довжина клинка (мм)
-
Загальна довжина (мм)
-
Товщина клинка (мм)
-

Тренувальна зброя, гумові ножі в інтернет-магазині Frontier.in.ua

Володіння холодною зброєю потребує тренувань, і чим більше практики, тим більш впевнено ви будете почуватися. Але як навчитися й при цьому не завдати шкоди ані собі ані партнеру?

Так, вірно – тренувальні ножі найкращий вихід. Забудьте про гнучкі, як желе гумові ножі, що тільки по формі нагадують ніж та не мають потрібної твердості. Ми пропонуємо вам гумові ножі, що за своїми властивостями мало чим поступаються реальній зброї.

Кожний тренувальний ніж у нашому інтернет-магазині Frontier - є повною копією справжнього, й завдяки матеріалам, що застосовуються при їх виготовленні, мають високу механічну міцність, не ковзають у руці і добре поглинають удари. Бажаєте копію тактичного ножа з клинком Bowie, що використовується у спецпідрозділах США? З таким ножем ви можете відпрацьовувати техніку ударів як з партнером, так і на манекені.

Тренувальні ножі через свою реалістичність та безпечність також використовуються й для страйкболу. Іноді за правилами, а іноді й під час бою, коли не можливо перерватися, тренувальний ніж стає тим засобом, за допомогою якого можна безпечно і ефективно чинити опір під час гри.
Тож обирайте тренувальний ніж за своїм смаком, а ми бажаємо вам успіхів в навчанні.
Ваш інтернет-магазин Frontier.

 

Сортувати
386.00 грн.
386.00 грн.
386.00 грн.
386.00 грн.
522.00 грн.
307.00 грн.