+38 (098) 877-35-67
 
store@frontier.in.ua
Графік: Пн-Пт з 10.00 до 18.00
Кошик
Фільтри
Ціна
-
Виробник
Усі бренди
Cudeman
Nieto
Muela
Cold Steel
Opinel
Old Bear
Ganzo
Victorinox
Довжина клинка (мм)
-
Загальна довжина (мм)
-
Товщина клинка (мм)
-

Ножі зі складним лезом в інтернет-магазині Frontier.in.ua

Яким би "технологічним" не видавався складний ножик, його історія сягає як мінімум доби Давнього Риму. Таким чином складничок є супутником людини вже дуже багато віків, і не дивно - це зручно, безпечно, це є по суті найстаріший "мультитул", що носився "на кишені" задовго до появи кишень як таких. Сьогодні в світі існує неймовірна кількість брендів і виробників складних ножів, али ми у Frontier.in.ua орієнтуємось саме на "класичні" варіанти дизайну, форми та оздоблення. Такий тип ножа підкреслить смак та витонченість його власника, а в якості подарунку ці ножики будуть стовідсотково вірним варіантом, який би стиль не превалював у житті того, кого одарюють. Бажаєте придбати складинй ніж у стилі вестерн, або класичну наваху? Тоді ви звернулись за адресою!

Чи знали ви, що такий звичний предмет, як ніж розкладний, з`явився ще у Древньому Римі? Ножі складні стали рішенням для того часу, бо усім, окрім еліти та вищого щаблю військових, заборонялося носити холодну зброю. Тож воїни, які не бажали лишатися без захисту, винайшли спосіб легального носіння бойової зброї у складеному вигляді.
З того часу вдосконалення розкладних ножів не зупинялось, тож з`явилися ножі з різними механізмами фіксації клинка, а їх багатофункціональність й досі доповнюється різними інструментами, що стануть у пригоді у різноманітних сферах діяльності людини.

Класичні варіанти дизайну та оздоблення, витонченість форми - це те, що пропонуємо в нашому інтернет-магазині Frontier, обираючи для вас найкраще серед розмаїття брендів.
У нас ви можете купити складаний ніж наваха, який починаючи з 17 сторіччя й досі виробляється в Іспанії. В наш час популярність навахи не знижується, а самі іспанці постійно його вдосконалюють, при цьому, зберігаючи традиції, додають сучасні матеріали в оздобленні рукояток. Легко впізнана форма навахи трохи осучаснилася, і має дуже оригінальний та привабливий дизайн.
Ви цінуєте високу надійність, красивий дизайн та універсальність? Тоді пропонуємо купити ніж Opinel, який виробляють у Франції більше ніж 100 років. Серед поціновувачів цей кишеньковий ніж вважається класикою, а простота конструкції та привабливість моделей, із використанням якісних матеріалів, робить цей розкладний ножик популярним по всьому світі.

О, ми уявляємо, як ви мрійливо мружитеся при слові «мультитул». Немає в світі чоловіка, який не мріяв би купити кишеньковий ніж від відомого швейцарського бренду Victorinox. Універсальність застосування інструментів, що зручно вкладаються у цей надійний кишеньковий ніж, згодиться і на риболовлі, і на дачі, і у поході, та, власне, скрізь. До речі, у нас цей складаний ніж купити можна аж із 29-ма інструментами.
Невисока вартість, широкий асортимент та перевірена якість матеріалів впевнено дозволяє нам стверджувати, що купити ніж розкладний в інтернет-магазині Frontier можна не тільки для себе улюбленого, але і в якості подарунка, з яким ви ніколи не прогадаєте.

Сортувати
700.00 грн.
610.00 грн.
540.00 грн.
610.00 грн.
700.00 грн.
810.00 грн.
710.00 грн.
795.00 грн.