+38 (098) 877-35-67
 
store@frontier.in.ua
Графік: Пн-Пт з 10.00 до 18.00
Кошик
Фільтри
Ціна
-
Виробник
Усі бренди
Helikon-Tex
5.11
Mil-Tec

Рукавички та ремені в інтернет-магазині Frontier.in.ua

Якісний та надійний чоловічий шкіряний ремінь, то не тільки обов’язковий повсякденний аксесуар. Для тих, хто веде активний спосіб життя та зважає на функціональність, ремінь є частиною спорядження. Тактичний ремінь шкіряний чи з надміцної кордури, однаково забезпечують стабільність та комфорт при носінні кобури або підсумків. До того ж такі ремені не деформуються при носінні важкого спорядження. Зовні це звичайний чоловічий ремінь, тому носити його можна кожний день з джинсами чи брюками, звичайно теж тактичними.

В нашому магазині ви можете купити чоловічий шкіряний ремінь чи пояс, який має досить міцну та надійну пряжку, а у деяких моделей є прихована дрібна кишенька для ключа від наручників.
Ремінь шкіряний чоловічий купити можна й на подарунок, достатньо лише визначитися із призначенням, кольором та розміром.


До речі та сама кордура (Cordura-Nylon), з якої зроблений тактичний брючний пояс від 5.11, вкрита додатково термопластичним поліуретаном, що надає цьому виробу еластичність та міць, й на розрив цей пояс витримає вагу 680 кг. А зовні це просто пояс з оригінальною пряжкою, яка виготовлена з литого анодованого сплаву.

Не завжди є необхідність навішувати на пояс купу всього, але при цьому хочеться мати міцний чоловічий ремінь, що може допомогти у екстремальній ситуації. 40 метрів паракорду, що сплетені у пояс, заслужено користуються попитом серед так званих «виживальників». Міцний трос, що завжди з вами, вірніше на вас.
Ну а як же без старовини, яку ми так полюбляємо? Вінтажний армійський шкіряний ремінь від Mil-Tec має відповідний до назви вигляд, хоча в цьому випадку - це лише імітація, але ж яка натуральна.

Активний відпочинок потребує активних дій, і в основному у цьому задіяні руки. Вони також потребують захисту, і ми пропонуємо вам купити шкіряні рукавиці від Helikon-Tex, що з легкістю в цьому допоможуть. Міцна волова шкіра захистить руки при роботі з лопатою чи сокирою, вбереже від саден чи неочікуваних пошкоджень, що можуть трапитися будь-якої миті. В них продумано все, навіть є петлі, за які можна підвісити рукавиці до ременя чи сумки. До всього можна купити рукавиці для зими, і ваші руки будуть в теплі і безпеці тривалий час.

Ми впевнені, що гарний чоловічий ремінь чи рукавці – це не забаганка, а корисна та надійна необхідність.

Ваш Frontier


 

Сортувати
1365.00 грн.
1032.00 грн.
920.00 грн.
672.00 грн.
672.00 грн.
1998.00 грн.
1998.00 грн.
624.00 грн.
624.00 грн.
2256.00 грн.
1590.00 грн.
1590.00 грн.
2256.00 грн.