+38 (098) 877-35-67
 
store@frontier.in.ua
Графік: Пн-Пт з 10.00 до 18.00
Кошик
Фільтри
Ціна
-
Виробник
Усі бренди
Cold Steel
Загальна довжина (мм)
-

Парасолі, тростини, ковіньки в інтернет-магазині Frontier.in.ua

Естетика, якість та функціональність є основною ознакою не тільки «чоловічих іграшок», але і аксесуарів, які ми пропонуємо в нашому інтернет-магазині Frontier. І це стосується таких, здавалося б, звичних речей, як парасольки та тростини. Що ж в них може бути такого незвичного? Парасоля захищає від дощу, тростини використовують для підтримки під час ходіння – все просто і звично. Але ми пропонуємо купити парасольку, що має гарний вигляд та майже вічна. До речі, тростина теж не просто паличка для ходіння. Цікаво?

Більшість звикла до того, що парасольки достатньо швидко виходять з ладу через не високу якість матеріалів. Ми пропонуємо купити парасольку, яка одночасно легка, зручна  і довго прослужить. Скловолокно у каркасі - запорука міцності і легкості всієї парасольки. Наконечник зі нержавіючої сталі, та ручка або з деревини чи полімеру, додає цій парасолі естетичності й надійності.

І такі речі не просто так з`являються у нашому інтернет-магазині. Бо таку парасольку купити варто не тільки для того, щоб вберегтися від непогоди, але, і як засіб самозахисту для чоловіків та жінок. Ми вважаємо, що таку парасолю купити можна для себе, також вона стане чудовим подарунком для тих, хто важливий для вас.

Тростини - більш специфічний товар, але все ж таки не менш функціональний. А про естетичність для джентльмена годі й говорити. Сучасні тростини мають привабливий вигляд завдяки лаконічності дизайну, а поліпропілен з якого вони виготовлені, гарантує високу міцність. Тому ми рекомендуємо купити тростину для ходіння, яка згодиться і при самозахисті. Тобто буквально стане при необхідності тією самою рятівною палицею.

Як бачите, команда Frontier підібрала для вас досить практичні та надійні речі повсякденного вжитку, що допомагають у звичайному житті, й можуть захистити.

Сортувати
827.00 грн.
2070.00 грн.
5270.00 грн.
4930.00 грн.
1600.00 грн.
1320.00 грн.
1280.00 грн.