+38 (098) 877-35-67
 
store@frontier.in.ua
Графік: Пн-Пт з 10.00 до 18.00
Кошик

Макети вогнепальної зброї в інтернет-магазині Frontier.in.ua


Складно уявити чоловіка, що не звернув би уваги на зброю. З дитинства хлопчикам зброю у грі заміняла перша-ліпша гілочка, а от вже завдяки фантазії маленького воїна вона ставала або пістолетом, або гвинтівкою, або навіть автоматом.
От і ми свого часу так само грали в дитинстві, мріючи про зброю і спорядження різних часів. З часом наше захоплення і чималий досвід переросли у справу, яка приносить задоволення через можливість ділитися із вами найкращим зі світу «чоловічих іграшок».

Що ви знаєте про громадянську війну у США 1861- 1865 років? Чи знаєте, що на той час не було єдиного стандартного озброєння, і сама війна стала першою в індустріальній епосі, де технології мали рішучий вплив на хід компаній. Малогабаритні макети пістолетів, револьверів, карбінів і навіть гармати тих часів представлено у нашому інтернет-магазині Frontier. Не цікавий той період? Добре, а як щодо того, щоб купити ММГ кремнієвої зброї наполеонівських часів, з імітацією ударно-спусковго механізму?

Повернімося у 20 сторіччя. Хто не чув назву «Шмайсер». Так, макет цього відомого пістолета-кулемета також є на поличці нашого магазину.
Тож, як бачите, вибір ММГ у нас великий, справа лише за вами – обирайте, та насолоджуйтесь красою та реалістичністю макетів.
Нижче ми вам трохи розкажемо про типи та призначення ММГ, але не зволікайте! Вже сьогодні один з цих чудових макетів може стати вашим.

Отже. Купити ММГ можна двох типів: макет зброї, який із самого початку виготовлений як макет, й зовні і по конструкції основних механізмів абсолютно ідентичний оригіналу. Другий тип ММГ купити можна вже як деактивовану зброю, яка раніше була бойовою, й завдяки деяким змінам перестала бути такою, що діє. Обидва типи ММГ неможливо переробити у бойове.
В першу чергу ММГ є предметом колекціонування, особливо серед тих, хто полюбляє зброю минулих віків. Більшість оригіналів зброї тих часів втрачені назавжди, тому не дивно, що саме ММГ, як точні копії, мають великий попит.

Купити ММГ варто як навчальну модель на початку стрілецької підготовки. Такі моделі частково розбираються, а запобіжник й ударно-спусковий механізм є діючим.
Завдяки своїй безпеці у використанні й оригінальності, ММГ стали найкращим подарунком не тільки для поціновувачів історичної зброї, а й початківців у безмежному і захопливому світі зброї.
Сортувати
4836.00 грн.
1846.00 грн.
2014.00 грн.
2209.00 грн.
1550.00 грн.
6499.00 грн.
3379.00 грн.
3900.00 грн.
2142.00 грн.