+38 (098) 877-35-67
 
store@frontier.in.ua
Графік: Пн-Пт з 10.00 до 18.00
Кошик
Фільтри
Ціна
-
Виробник
Усі бренди
Master Cutlery
Boker
Довжина клинка (мм)
-

Бритви та набори для гоління в інтернет-магазині Frontier.in.ua

Джентльмен, що обирає зручний й практичний одяг та екіпірування у нашому інтернет-магазині Frontier, напевно зверне увагу на бритви, які ми пропонуємо. Так, це не звичний всім «станок», це довговічна класика, яка не втрачає своєї актуальності й досі. Лише з початку 20-го сторіччя така чоловіча бритва стала називатися «небезпечною», хоча до цього і після лишалася звичним інструментом для гоління, якому довгий час не було альтернативи.

Команда Frontier підібрала для вас найкращі бритви, що поєднують у собі класичний вигляд і якість, яка гарантується використанням сучасних матеріалів та технологій виробництва. Навколо бриття небезпечною бритвою існує багато міфів, тому ми хочемо хоча б основні для вас розвіяти, аби ви впевнилися у тому, що ваш вибір вірний.

Звісно, найпоширеніший міф – гоління такою бритвою є небезпечним. Ні, це не більш небезпечно, аніж голитися звичайним Т-подібним станком. Звісно на перших етапах звикання до нової бритви дрібні порізи неминучі. Але згадайте, як ви вперше поголилися станком, який начебто безпечний. Отож. Тому при виконанні не складних рекомендацій щодо самого процесу гоління, ваша шкіра буде охайною і неушкодженою.

Другий поширений міф про те, що така бритва для гоління уповільнює ріст волосся. Зовсім ні. Але при цьому якість гоління суттєво вище, і шкіра виглядає значно «чистішою». Це досягається за рахунок того, що бритва трохи «видавлює» волосся зі волосяної цибулини, і дає можливість зголити волосся нижче рівня шкіри.
Певно ви чули й про те, що з такими бритвами багато мороки, а додаткові аксесуари начебто дуже дорогі. До прикладу, якщо ви купите набір для гоління, то на довгий час забудете про супутні витрати, оскільки він містить в собі все необхідне. А при вірному та постійному догляді, сам інструмент ви зможете передати навіть онуку.

До речі, ця бритва для бороди також використовується, бо, окрім іншого, за її допомогою можна робити дуже акуратну та чітку окантовку.
Отже, ви вирішили купити бритву, але все ще маєте питання? Звертайтеся за вказаним контактним телефоном, і ми допоможемо із вибором бритви, якою ви будете задоволені.

 

Сортувати
480.00 грн.
495.00 грн.
2750.00 грн.
935.00 грн.
5410.00 грн.
2920.00 грн.
5540.00 грн.