+38 (098) 877-35-67
 
store@frontier.in.ua
Графік: Пн-Пт з 10.00 до 18.00
Кошик
Фільтри
Ціна
-
Виробник
Усі бренди
Umarex
Well

Страйкбольна зброя в інтернет-магазині Frontier.in.ua

Страйкбольна зброя – це не тільки красиво і реалістично. Це ваш інструмент й одночасно перепустка для заглиблення в історію боїв та баталій, які максимально точно відтворюються прихильниками військових реконструкцій. А ми, своєю чергою, як завзяті дослідники історії зброї, зібрали найкращі страйкбольні репліки озброєння минулих часів, що стали вже класикою.

З моменту появи у Японії у 70 роках, страйкбольна зброя дістала значного поширення та популярності як суттєве знаряддя командної військово-тактичної гри, що називається у всьому світі Airsoft, а у нас відома як Страйкбол. Звісно що реконструктори не могли не звернути увагу на нові можливості у відтворенні боїв зі страйкбольною зброєю. Її максимальна схожість з оригіналом не тільки зовні, надійні та якісні матеріали, що використовуються для виготовлення страйкбольних реплік, дають можливість глибоко і максимально точно відтворити військові сутички, конфлікти та бої.

Страйкбольну зброю купити не складно в наш час, а от питання вибору серед великої кількості пропозицій, лишається нагальним.
Якщо ви плануєте брати активну участь у грі, вести бій на коротких та середніх дистанціях, бути штурмовиком, чи бути у підтримці, у такому випадку радимо купити страйкбольний автомат. Невелика вага та швидкість стрільби страйкбольного автомата забезпечить вам значну перевагу на ігровому полі. Страйкбольний автомат універсальний та дуже ефективний у різноманітних ігрових ситуаціях. Найбільш поширеною та надійною страйкбольною реплікою автомата є Cyma AK-47. Окрім того, що автомат виготовлено з якісних матеріалів й має чудові характеристики, він дає можливості широкого використання у відтворенні боїв і сутичок, що відбулися вже після 1949 року.

Страйкбольні пістолети ефективні при використанні під час ближнього бою або при зіткненні у будівлі. Окрім того, якщо купити страйкбольний пістолет як додаткову зброю до основної, вам буде забезпечено елемент несподіваності у грі, та універсальність ролі. До прикладу страйкбольна репліка пістолета KGW1911 CO2, що представлена у нашому магазині, є копією легендарного Colt M1911 A1. Для любителів реконструкцій цей страйкбольний пістолет є незамінним, оскільки його оригінал й досі перебуває на озброєнні у багатьох арміях світу. А враховуючи те, що вперше його почали використовувати ще у 1911 році, репліка може бути використана у відтворенні боїв, починаючи з першої світової війни. Снайпер найцікавіша та не легка роль, і найбільше підходить для новачків. Суть цієї ролі в очікуванні і не помітності. Саме для такої ролі обирають страйкбольну гвинтівку. Страйкбольна гвинтівка має чудову точність та прицільну дальність. Страйкбольні гвинтівки найчастіше використовуються реконструкторами для відтворення військових дій у періоді від початку 50-х років, і до нині. Оригінальні гвинтівки (М14, М16) й до теперішнього часу використовуються усіма типами збройних сил, зокрема у США. Тому страйкбольні репліки гвинтівок дуже поширені та популярні під час військових реконструкцій. З часом, питання чи купити страйкбольну зброю ще не виникає. Достатньо один раз відчути задоволення та захват від динамічності та реалістичності гри, зміни її сценаріїв, і бажання досліджувати історію військових конфліктів світу різних періодів стає сильнішим і непереборним.
Сортувати
12176.00 грн.
13892.00 грн.
4966.00 грн.
4823.00 грн.
8325.00 грн.
4121.00 грн.
4946.00 грн.
6236.00 грн.
8725.00 грн.
2665.00 грн.