+38 (098) 877-35-67
 
store@frontier.in.ua
Графік: Пн-Пт з 10.00 до 18.00
Кошик

Годинники в інтернет-магазині Frontier.in.ua

Чоловічий годинник - це не тільки звична й зручна річ; це аксесуар, що здатен довершити образ справжнього джентльмена. Звісно, ви можете посперечатися стосовно того, що в наш час чоловічий годинник не така вже й необхідна річ, оскільки аби дізнатися час, можна глянути на мобільний телефон чи смарт-браслет. І частково ми згодні, але…ви зібралися у піший похід чи то виїхали із наметом далеченько від цивілізації? І де ви будете заряджати свої гаджети?

Звісно, можна дізнатися котра година й за сонцем. Але звичайний годинник електронний не потребує усіх цих маніпуляцій, і за своїми основними функціями аж ніяк не гірше, так само як і чоловічі кварцові годинники. Кварцові наручні годинники мають той самий вигляд, що і механічні, але завдяки елементу живлення, не потребують постійного заводу й до того ж вони більш точні. Годинник електронний також більш надійний і точний.

У нас ви можете купити чоловічий електронний годинник і кварцовий годинник за своїм смаком із врахуванням потреби.
Чоловічі електронні та кварцові годинники, що представлені у нашому магазині Frontier, мають міцний корпус, та надійно зафіксоване міцне скло, що дозволяє з більшістю моделей плавати або приймати душ, й дощ їм також не страшний.

Металевий чи пластиковий корпус, різні кольори циферблатів, шкіряні або гіпоалергенні силіконові ремінці; розмаїття вибору дозволяє зробити подарунок не тільки собі, але й порадувати батька, друга, колегу. А якщо купити кварцовий годинник та електронний разом, то ви не матимете в подальшому проблем із підбором відповідного до ситуації аксесуара.


Сортувати
Інформація відсутня